Romantik İyi Geceler Mesajları

  • 11 Nisan 2018
  • 2.501 kez görüntülendi.
Romantik İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Aynı sabaha farklı yerlerde uyanacağız. Ama aynı gözlerle bakacağız günün ilk ışıklarına. Tatlı uykular canım.

Seni sevmeyi yaşıyorum ben. Rüyalarımda bile. Senin olmadığın tek bir an bile yok zihnimde. Sen varsan ben daha çok oluyorum sevgilim. İyi geceler olsun.

İyi geceler, gecelerimin rahat geçmesi sağlayan kadın.

İyi geceler yıldız gözlü kadınım. Senin ışığın aydınlatıyor odamı sadece. Senin hayalin beliriyor imgelerde.

Güne seninle başlamıştım ve günü seninle bitiyorum. Bu huzurla beraber gözlerimi kapıyorum. İyi geceler canım.

Yarın seni görebileceğim düşüncesiyle uyuyorum şimdi. Sana kavuşabileceğimi bildiğim için rahat olacak bu sefer uyku, başka türlüsü güç. İyi geceler sevdiğim kadın.

Yıldızlar özenecek gözlerinin ışıltısına bu gece… Tatlı uykular bir tanem.

Geceler iyi geçiyorsa seni hissettiğim için sevgilim. Yalnız uyumuyorum sanki! İyi gecelerimiz olsun hep.

Geceye fısıldadım seni sessizce ve usulca iyi geceler diliyorum….

Gece sabah, sen bana emanetsin her şeyim ve bir tanemsin. İyi geceler sevdiğim.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım…

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

Birileri iyi geceler demediği için kötü giden geceler vardır ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi 🙂

Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu  can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

 

 

Sevgiliye iyi geceler mesajı yollamak mı istiyorsunuz? İşte birbirinden güzel iyi geceler sözleri…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Çığlıklarım gecelere feryat olur, gündüzlerim ise bir dilim umut. Seni bu yarının gündüzüne gebe düşen bu gecede çok seviyorum, yarınlarımda olman dileği ile seni çok seviyorum. İyi geceler canımın içi.

Bir damla mutluluk sarar içimi, kıpırdar ve yanar kor ateşlerde. Seni her zamankinden daha çok seviyorum bu gece, iyi geceler bir tanem.

Dünüm geri de kaldı ve bugünümde geceye karışıp gidecek. Yarınlarda hep seninle olmak dileği ile, iyi geceler biricik sevgilim.

Aşkım ve gururum, canımın ta içi. Bu gece de sensiz ve sessiz geçmekte. Yarınlarda birlikte olmak dileği ile seni canımdan çok seviyorum iyi geceler.

Bu gece yastığa kafanı koyduğunda umduğun tüm düşlerin gerçek olsun bir tanem. Benli yarınlara uyanman dileği ile iyi geceler papatyam.

Minik kuşum üşürsün şimdi sen, yorganını da atıyormuşsun zaten üstünden. Sana bir kucak dolusu sarılma gönderiyorum tut ellerinden ve sarıl ört üstünü. Seni çok seviyorum bir tanem, iyi geceler.

Haykırışlarım bir gün elbet son bulacaktır, geceye inat sabahları senin sevginle uyanmak dileği ile. Sen ümidim, umudum ve yarınlarımsın iyi geceler tatlı belam.

Yarın yine ne cadılıklar yapacaksın çok merak ediyorum. Bir ömür başımın etini yemeni istiyorum canım aşkım. İyi geceler esmer çikolatam.

Rabbim bu gecenin hatırına yarın yüzünü bana bahşetsin. İçim senle dolsun, yüreğim senle taşsın istiyorum sevgili. İyi geceler, Allah rahatlık versin ömür bahçem.

Nicedir uyuyamıyorum. Sensiz geçen bu gurbet akşamlar ayaza çalar her seni düşündüğümde. Üşürüm, düşünürüm ve seni düşlerim. Hayatımın anlamı, seni canımdan çok ama çok seviyorum geceler hep iyi olsun sana tatlı rüyalar.

Umudumsun, yeminimsin sevgili. Her sabahın gecesine pusu atıyorum sensizliğe dair ne varsa hepsine inat. Yarınlarda el ele olmamı dileği ile Allah rahatlık versin civcivime, iyi geceler.

Canım papatyam, ömrümün baharı, sultanım ve her şeyim. Seni bu gecede haddimden fazla seveceğimden şüphen dahi olmasın. İyi geceler ömrümün sultanı.

Canım bebeğim, seni ne kadar çok sevdiğimi ve istediğimi biliyorsun. Bunlara nazaran erkenden uyuyalım ve çabuk kavuşalım. İyi geceler canımın içi.

Gece yattığımda tavanı değil,seni izlemek istiyorum..

İyi geceler mutluluk. İyi geceler karanlık geceme aydınlık olan sevgilim. İyi geceler en sevdiğim. İyi geceler gözümden sakındığım, kırmaya korktuğum, kıyamadığım. İyi geceler en büyük hasretim.

O uyuduğu an, biterdi gece bizim için. Belki de o yüzdendir şimdilerde sabahların gelmeyişi

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

Yarın güneş ilk senin üzerine doğsun çünkü benim için dünyanın en güzeli sensin. Öyle bir ömür geçir ki ne sıkıntılar uğrasın sana nede kötülükler, hep mutlu ol sen. Yüzün gülmezse bile gözlerinin içi her daim gülsün. Aşk kapından ayrılmasın. Tüm aşk şarkıları sana söylensin. Kelebekler baş ucunda durmadan dans etsin. Her daim mutlu ol, iyi geceler tatlı rüyalar gülüm.

Nerdesin, nasılsın, neler yapıyorsun bilmiyorum ama ara sıra seni rüyamda görüyorum.

Şimdi yat uyu, kovdum hayaletleri yatağından uyu Koydum güzel düşleri başucuna uyu Söktüm geceden karanlığı,çaktım yerine yıldızları Sen yeter ki, sen yeter ki Rahat uyu

Hamdolsun bizi öldükten sonra yeniden dirilten Allah’a, dönüş ancak onadır. Arkadaşlar bu sabah duasıdır her sabah okurum ve size de tavsiye ederim.

Dolunaylı gecelerde dışarı çıkma sevgilim , ay kıskançlıktan ikiye bölünmesin.

Ah be gönül, gözünden akan yaşları sileceğine, silmesine sebep olanları hayatından sil…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler Herşeyim..

Şimdi sen uyurken ben sensiz uyumak nasıl bir şeymiş onu öğreneceğim ve sen uyurken ben yine sensiz olacağım ama unutma be gülüm sen benden ayrı olsan da nefesimiz aynı, kapımız aynı zamanda atıyor Biricik sevgilim.

Umutlara ışık saçan, umutsuzluğun olmadığını anlatan. Ne sevgimle aynı büyüklüktesin, bilemedim sevgim mi büyük olan sevgilim mi? Yaraya merhem olan, sardıkça acıyı tattıran. Geceye gündüz olan, gündüzüme güneş olan. Saçının kokusuna bağımlı kaldığım. Ya sen bana gel yada dur ben alayım seni. Ya kaderime yazılı ol, ya da yazdığım hikayeme kahraman. Şimdilik seni görmek için uyuyorum. Pek sevmezdim aslında uykuyu, sen girene kadar rüyama. Şimdi bizim evin aşağısında ki sokağın başında bekliyor olacağım, hadi sen de yat, rüyalarda buluşalım.

Herkes iyi geceler diyor da, geceler sensizken gerçekten o kadar iyi mi bilmiyorum..!

Hadi gel bir şeylerimizi takas yapalım, mesela gülüşünden ver, ömrümden al..

O kimsenin dokunamadığı yerlere kadar ulaştı, kimsenin kırmadığı yerleri paramparça yaptı. Sonrasında bir özür dilerdi. Herşey düzelir sanardı. Aslında içimde yıkık bir şehir vardı. Nasıl gizleyebilirdim ki.?

Sevdiğinize sarılarak uyuyamıyorsunuz ama bir yastığı sevdiğiniz insan yerine koyuyorsunuz. Sarılıyorsunuz.

Gözlerim seni arar yıldızlar arasında. Neredesin sevdiceğim göremedim bu gece seni… İyi geceler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: