Kankaya İyi Geceler Mesajları

  • 26 Nisan 2018
  • 11.364 kez görüntülendi.
Kankaya İyi Geceler Mesajları

Kankaya İyi Geceler Mesajları

Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün,düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur bir gün…

Bu dünyadaki en gerçek ilişki dostluk ilişkisidir. Çünkü gerçek arkadaşlar asla birbirini aldatmaz. İyi geceler arkadaşım.

Çok şanlıyım çünkü günümün başlangıçında ve bitişinde senin gibi bir arkadaşıma mesaj atabiliyorum.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

İnsanın süper kahramanları arkadaşlarıdır, çünkü onlar her koşulda onların yanında olur. Arkadaşlarımı asla unutmayacağım. İyi geceler.

Sevgili dostum, umarım çok iyi uyuyabilir ve yarın için enerjini toplayabilirsin. Sen benim için çok özelsin. İyi geceler sevgili arkadaşım.

Beni her zaman sen anlıyor ve bana her zaman sen destek veriyorsun. Beni anlayan ve zor zamanlarımda yanımda olan kişisin. İyi geceler arkadaşım.

En iyi arkadaşım olduğun için mutluyum. Gerçek bir dostu zaman eskitemez.

İyi arkadaşların hayatı kusursuz hale getirmeleri gerekmiyor. Sadece bazı kusurlarınızı örtmeleri yeterli.

Geceler suskun, geceler güzel, geceler sakin, ama sana iyi geceler mesajım olmadan geceler başlamaz. İyi geceler benim sevgili arkadaşım.

Senin gibi bir arkadaşa sahip olmak tüm günümün güzel geçmesini sağlıyor. Hayal etmen için geceleri gündüzlerinden, hayallerini gerçekleştirmek için gündüzlerin gecelerinden uzun olsun. İyi Geceler.

Gülümsemen benim için güneşin doğuşu, gülüşün benim için güneş ışığı, gözlerini kırpışın gecelerimi aydınlatan yıldız, ayın bu saate bu kadar parlak olmasının nedeni sensin. İyi uykular benim güzel arkadaşım.

Dostluğumuzun hatıraları sürekli aklımda. Her zaman yanımda olmanı istiyorum. İyi geceler dostum.

Gerçek başarı, genellikle rüyalarınızı paylaşabileceğiniz arkadaşların sayısı ile ölçülür. İyi geceler dostlarım hepinizi çok seviyorum.

Sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi geceler arkadaşlar.

Sevgili dostum, insanların hislerine zarar verdiğini düşünmeyi bırak. İyi geceler.

Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya … Ay battı su kurudu gün bitti.. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan..can dostuma

Yarın uyandığınızda çamaşırlarınız kirli olabilir, ancak dahada önemlisi yeni bir zihin ve mutlu bir kalbe sahip olursunuz. İyi geceler arkadaşlar.

Hayatınızdaki en parlak şeyler yıldızlar değil, onlar sizin gibi gece gündüz parlayan arkadaşlarınızdır. İyi geceler.

Mesele aynı kandan olmak değil mesele aynı pencereden bakabilmektir. İyi geceler canım arkadaşım…

İyi geceler mesajı atacak bir dostun varsa eğer hayat yaşamaya hala değer, iyi geceler can dostum.

Mesele mesafeler olsaydı şuan bu mesajımı okumazdın. Ve asilce sana iyi geceler dilerim…

Bilmeni istermki uzak yakın iç bir zaman farketmez. Seni Dünya’nın herhangi bir yerinde hep düşünen biri olacak. İyi geceler…

Benden öte biri var o da bu mesajı okuyan canım dostumdur…. İyi geceler güzel dost….

Sevgili kardeşime tatlı rüyalar dilerim.

Kuzen yat zıbar yarın iş çok..

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarfeder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. İyi Geceler

Dünya denilen bu toprak parçasından senden kıymetlisi yok, iyi geceler kan kardeşim.

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin. iyi geceler

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için birtanem iyi geceler.

Geceler bizim gündüzler züppelerin olsun. İyi geceler taçsız kral.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler

Uzaklarda seni düşünenler oldukça geceler karanlık gelmez insana… İyi gecele o güzel insanlara…

Bir dilek tuttum ve yatıyorum.Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Yada hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım

Ne kadar uzak olursa olsun gönle giren bir daha çıkmıyormuş. İyi geceler gönülde tapulu arazisi olan insan….

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Arkadaşım tatlı uykular

Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim ve seni çok severim.

Huzur Dolu Gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyalarısın Tatlandıran Ten Varlıksın, iyi Geceler anneceğim.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana tek bir annem iyi Geceler

Anneciğim seni ben çiçeklerden, yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından çok daha fazla seviyorum, canım anneciğim…

Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu. İyi geceler canım arkadaşım.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın. İyi geceler biricik arkadaşım.

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.

Biliyorum dostum belki uyumuşsun çünkü senin gibi tavuklar erken uyur. Ama yinede sana iyi geceler tatlı rüyalar.

Gece yeni başlıyor paraya kıy net paketini aç whatsapp a bekliyorum. İyi geceler mesajı dönemi kapandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: