Hayırlı Geceler Mesajları

  • 28 Nisan 2018
  • 136 kez görüntülendi.
Hayırlı Geceler Mesajları

Hayırlı Geceler Mesajları

Hayırlı Geceler olacak iyi geceler nereden çıktı 🙂

Bir günü daha sağlıklı bir şekilde bitirdiğimiz için Allah’a şükür, yarınımızın iyi ve güzel olası için dua edelim. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı geceler.

Yüreğin huzurlu ve mutlu olsun, gecen hayırlı uykuların huzurlu olsun. Allah rahatlık versin.

Yatarken gözlerini kapadığında melekler başucunda dursun, rüyaların huzur ve hayır içinde olsun, sabahın bereketi üzerine olsun. Gecen hayırlı olsun. Allah rahatlık versin.

İnsan uyurken yarı ölü olurmuş. Allah’ım bizleri uyurken şeytanın, kötünün şerrinden korusun. Huzurlu ve rahat bir gecen olması dileğiyle hayırlı geceler.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed (s.a.v) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. Allah rahatlık versin hayırlı geceler.

Bizleri yaratan ve her şeye gücü yeten Yüce Mevlam bizleri korusun, doruluktan ve iyilikten ayırmasın. Kalbi temiz, imanı temiz olanlardan eylesin. Gecen hayırlı olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Yaradana ulaşması dileğiyle Allah rahatlık versin.

Bu gece dualarım senin için, bu gece Allah’a yakarışlarım ikimiz için Selvi boylum. Mutlu ve huzurlu bir yarın için hayırlı geceler.

Yarınımızı peygamber efendimizin sünnetine uygun, Rabbimin rızasını kazanarak yaşamak dileğiyle hayırlı geceler.

Ne güzel bir kelimedir; “Allah razı olsun” kelimesi, inşallah Yüce Mevla’nın bizde razı olacağı bir günü daha geride bıraktık. Yarında Allah’ın rızasını kazanma ümidiyle hayırlı geceler.

Eğer yaşadığımız bir güne bir önceki günden daha fazla bir şey katamamışsak zarardayız. Yarınımızın daha güzel ve huzurlu olması umuduyla hayırlı geceler.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri birleşen gönüllerin ayrılmaması dileğiyle hayırlı geceler.

Bu gece rüyanda Peygamber efendimizi görmen dileğiyle hayırlı geceler olsun. Allah rahatlık versin.

Tüm ümmeti Muhammed’e hayırlı geceler olsun. Allah herkese rahatlık versin. Hayırlı geceler mesajı

Allah’ım bizleri her zaman doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın, bizi sevdiklerimizle sınamasın. Hayırlı geceler. Allah rahatlık versin.

Kalpler ancak Allah’ı (c.c.) anmakla huzur ve saadete erebilir. Allah’ın selamı ve mağfireti üzerinize olsun. Geceniz hayırlı olsun.

Allah’ım sana huzurlu ve rahat, horultusuz ve yataktan düşmeden uyumayı nasip etsin. Hayırlı geceler, Allah rahatlık versin.

Allah uykuda bile kendini tesbih eden kalpler nasip etsin. Cümleten herkese hayırlı geceler.

Peygamber efendimizin şefaati üzerinize olsun, Allah’ım uykularınızı nurlandırsın. Geceniz hayır olsun.

En güzel dualarla uyumak ve en güzel dualarla uyunmak dileğiyle sana hayırlı geceler olsun. Allah’ım rahatlık versin.

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak dileğiyle hayırlı geceler.

Kalbiniz duayla, gönlünüz huzurlu, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur olsun. Allah rahatlık versin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: