Hakkımızda

Hakkımızda

2018 yılı Ocak ayında yayınlanmaya başlayan sitemiz, akrostiş şiirler alanında özgün ve yeni paylaşımlara yapan bir portal sayfasıdır. Sitemizin temel amacı akrostiş şiir kategorisinde her konu ve her başlıktan içerik paylaşmaktır. Paylaşımlarımız ücretsiz olup izinsiz bir şekilde paylaşılması kesinlikle yasaktır. Bu yüzden paylaşımlarımız okuyucularımızın güncel hayatlarında kullanmaları için ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Aksi bir durumda başka sitelerin içeriği kopya olarak çekmelerine izin vermiyoruz.

Sitemiz şairlerimizin paylaşacağı özgün şiirlerin yanında üyelerimizin de kendi eserlerini rahatlıkla paylaşmasına imkan sağlayan bir sitedir. Üye olduktan sonra siyasi olmaksızın kendinize ait eserlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz akrostiş şiir alanınına hizmet etmek olduğu gibi akrostiş şiir yazan kitleyi bir araya getirmek için kurulmuştur. Paylaşımlarımızın temel amacı akrostiş şiir alanında arayış içerisinde olan ziyaretçilerimize hizmet etmektir.

Akrostiş kategorisinde paylaşım yapan sitemizde eksik gördüğünüz veyahut olmasını istediğiniz şiirler var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akrostiş Şiir Bul ailesine böylece sizde katkı sağlamış olacaksınız. Katkılarınız ve fikirlerinize ihtiyacımızın olduğunu bilmenizi isteriz.

Akrostissiirbul.com web adresi olarak yayın hayatına başlayan sitemizde yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece sitemize aittir. Akrostiş Şiir Bul web sitemizde yer alan her türlü eserin telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri şahıslara aittir. Paylaşımlarındaki sorumluluklar şiiri paylaşan şahıslara ait olduğunu belirtmek isteriz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin izin almaksızın kısmen de olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.

Sitemizin paylaşımlarında kesinlikle kar amacı ile değil tamamen ziyaretçilerimize hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Ziyaretçilerimizden talebimiz etik ve ahlaki bir çerçevede yorum yaparak bize teşekkür babında katkı yapmalarıdır. Desteğinize ihtiyacımız bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret eden şahıslar site politikalarına uymak zorunda olduklarını unutmasınlar. Aksi halde yasal suç işlemiş olurlar.

Akrostiş Şiir Bul Ailesi