Eşe İyi Geceler Mesajları

  • 12 Nisan 2018
  • 3.785 kez görüntülendi.
Eşe İyi Geceler Mesajları

Eşe İyi Geceler Mesajları

 

Gecenin karanlığında parlayan ateş böceklerini bilir misin? Şimdi seni parlak ve özlem dolu gözlerimle izliyorum. Uzaktan, dokunamadan, ulaşamadan parıldayan bir ateş böceği gibi. Güneş doğduğunda gündüze karışacağım, seni oradan izlemeye devam edeceğim.

Gecenin bana getirdiği senin hasretindir. Uykunun bana getirdiği senin düşlerindir. Gözlerimi sabaha açmanın bana getirdiği senin odamdaki izlerindir. Senin düşüncen olmadığı sürece benim fikrim hep biraz eksiktir.

Mesafeleri ölçmedim, mesafeleri yaşadım. Bunu her gece düşünüyorum, uyumadan önce mesafelerin içinde nefes almaya çalışıyorum. Senin bana olan uzaklığını gecenin içindeki sislerden içime çekiyorum. Günün ilk ışığını bekliyorum.

Saatimi senin gülen gözlerinin merkezine kuruyorum. Her sabah uyanınca gözlerinle gülümsersin ya bana, işte senin gözlerin benim saatimin akrep ve yelkovanında. Geceler elbet biter, ama cennet gülüşün hiç bitmesin.

Sana olan aşkıma şahit olan şu zifiri karanlıktır, bu karanlığın içindeki gece de bizimle birlikte uyuyacaktır. Saatler geçecek ve güneş egemen olacak tekrar dünyaya. O zamana kadar buluşacağız rüyalarda. İyi geceler sevgilim.

İyi geceler denmediği için kötü geçen geceler olmasın diye; iyi gecelerin hepsi senin olsun aşkım! Gözlerini usulca kapat ve düşüncende sadece yeni bir güne merhaba diyebilmek olsun. Tatlı uykular.

Uykuya dalmadan önce aklında ne olursa rüyanda da o olurmuş. Öyle söyler insanlar. Sadece aklımda değil bütün var oluşumda yalnız senin eserin var sevgilim. Rüya, gerçek nedir bilmiyorum. Ben doyamadan seni yaşıyorum. İyi geceler…

Gece yine kuşanmış siyah elbisesini, yıldızları saçına takmış bir toka gibi. Bütün bu güzelliğe bakarak seni düşünüyorum saatler boyu. Sabaha kadar gözüme uyku girmeden hayal edeceğim güzel ruhunu. Tatlı rüyalar bir tanem.

Nedir bu gece bilir misin? Gece; kendinle yalnız kalıp gönlünle dertleştiğin, saatler boyunca ağlamamak için kendini zor zapt ettiğin, sabahı görebilmek için beklediğin ayrı bir dünyadır. Benim dünyamda gecenin yeri varsa, senin yerin bütün bir evren kadar. İyi gecelerin olsun canım.

Dün yıldızlara baktım belki seni görürüm diye. Ancak hiçbir yıldız senin kadar parlayamaz gökyüzünde. Anladım ki ben uyuduğum zaman görüşeceğiz seninle cennet diyarlardan hayallerde. İyi geceler sevgilim.

Yaşamayı seviyorsam içinde sen olduğun içindir. Geceleri uyuyabiliyorsam sabaha senin hayalinle uyanacağım içindir. Gözlerimizi yavaşça kapatalım ve sabaha ulaşabilmek için uykuya dalalım. İyi geceler…

Her gece senin var olduğunu bilerek mutlulukla başımı yastığıma koyuyorum. Uykumun içine doğacağın anı bekliyorum bir de, adına rüya diyelim diye… En güzel rüyalar seninle olsun, uykun huzurlu ve rahat olsun bir tanem.

Aynı sabaha farklı yerlerde uyanacağız. Ama aynı gözlerle bakacağız günün ilk ışıklarına. Tatlı uykular canım.

Seni sevmeyi yaşıyorum ben. Rüyalarımda bile. Senin olmadığın tek bir an bile yok zihnimde. Sen varsan ben daha çok oluyorum sevgilim. İyi geceler olsun.

İyi geceler, gecelerimin rahat geçmesi sağlayan kadın.

İyi geceler yıldız gözlü kadınım. Senin ışığın aydınlatıyor odamı sadece. Senin hayalin beliriyor imgelerde.

Güne seninle başlamıştım ve günü seninle bitiyorum. Bu huzurla beraber gözlerimi kapıyorum. İyi geceler canım.

Yarın seni görebileceğim düşüncesiyle uyuyorum şimdi. Sana kavuşabileceğimi bildiğim için rahat olacak bu sefer uyku, başka türlüsü güç. İyi geceler sevdiğim kadın.

Yıldızlar özenecek gözlerinin ışıltısına bu gece… Tatlı uykular bir tanem.

Geceler iyi geçiyorsa seni hissettiğim için sevgilim. Yalnız uyumuyorum sanki! İyi gecelerimiz olsun hep.

Geceye fısıldadım seni sessizce ve usulca iyi geceler diliyorum….

Gece sabah, sen bana emanetsin her şeyim ve bir tanemsin. İyi geceler sevdiğim.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım…

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

Birileri iyi geceler demediği için kötü giden geceler vardır ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi 🙂

Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu  can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

 

 

Sevgiliye iyi geceler mesajı yollamak mı istiyorsunuz? İşte birbirinden güzel iyi geceler sözleri…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Çığlıklarım gecelere feryat olur, gündüzlerim ise bir dilim umut. Seni bu yarının gündüzüne gebe düşen bu gecede çok seviyorum, yarınlarımda olman dileği ile seni çok seviyorum. İyi geceler canımın içi.

Bir damla mutluluk sarar içimi, kıpırdar ve yanar kor ateşlerde. Seni her zamankinden daha çok seviyorum bu gece, iyi geceler bir tanem.

Dünüm geri de kaldı ve bugünümde geceye karışıp gidecek. Yarınlarda hep seninle olmak dileği ile, iyi geceler biricik sevgilim.

Aşkım ve gururum, canımın ta içi. Bu gece de sensiz ve sessiz geçmekte. Yarınlarda birlikte olmak dileği ile seni canımdan çok seviyorum iyi geceler.

Bu gece yastığa kafanı koyduğunda umduğun tüm düşlerin gerçek olsun bir tanem. Benli yarınlara uyanman dileği ile iyi geceler papatyam.

Minik kuşum üşürsün şimdi sen, yorganını da atıyormuşsun zaten üstünden. Sana bir kucak dolusu sarılma gönderiyorum tut ellerinden ve sarıl ört üstünü. Seni çok seviyorum bir tanem, iyi geceler.

Haykırışlarım bir gün elbet son bulacaktır, geceye inat sabahları senin sevginle uyanmak dileği ile. Sen ümidim, umudum ve yarınlarımsın iyi geceler tatlı belam.

Yarın yine ne cadılıklar yapacaksın çok merak ediyorum. Bir ömür başımın etini yemeni istiyorum canım aşkım. İyi geceler esmer çikolatam.

Rabbim bu gecenin hatırına yarın yüzünü bana bahşetsin. İçim senle dolsun, yüreğim senle taşsın istiyorum sevgili. İyi geceler, Allah rahatlık versin ömür bahçem.

Nicedir uyuyamıyorum. Sensiz geçen bu gurbet akşamlar ayaza çalar her seni düşündüğümde. Üşürüm, düşünürüm ve seni düşlerim. Hayatımın anlamı, seni canımdan çok ama çok seviyorum geceler hep iyi olsun sana tatlı rüyalar.

Umudumsun, yeminimsin sevgili. Her sabahın gecesine pusu atıyorum sensizliğe dair ne varsa hepsine inat. Yarınlarda el ele olmamı dileği ile Allah rahatlık versin civcivime, iyi geceler.

Canım papatyam, ömrümün baharı, sultanım ve her şeyim. Seni bu gecede haddimden fazla seveceğimden şüphen dahi olmasın. İyi geceler ömrümün sultanı.

Canım bebeğim, seni ne kadar çok sevdiğimi ve istediğimi biliyorsun. Bunlara nazaran erkenden uyuyalım ve çabuk kavuşalım. İyi geceler canımın içi.

Gece yattığımda tavanı değil,seni izlemek istiyorum..

İyi geceler mutluluk. İyi geceler karanlık geceme aydınlık olan sevgilim. İyi geceler en sevdiğim. İyi geceler gözümden sakındığım, kırmaya korktuğum, kıyamadığım. İyi geceler en büyük hasretim.

O uyuduğu an, biterdi gece bizim için. Belki de o yüzdendir şimdilerde sabahların gelmeyişi

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

Yarın güneş ilk senin üzerine doğsun çünkü benim için dünyanın en güzeli sensin. Öyle bir ömür geçir ki ne sıkıntılar uğrasın sana nede kötülükler, hep mutlu ol sen. Yüzün gülmezse bile gözlerinin içi her daim gülsün. Aşk kapından ayrılmasın. Tüm aşk şarkıları sana söylensin. Kelebekler baş ucunda durmadan dans etsin. Her daim mutlu ol, iyi geceler tatlı rüyalar gülüm.

Nerdesin, nasılsın, neler yapıyorsun bilmiyorum ama ara sıra seni rüyamda görüyorum.

Şimdi yat uyu, kovdum hayaletleri yatağından uyu Koydum güzel düşleri başucuna uyu Söktüm geceden karanlığı,çaktım yerine yıldızları Sen yeter ki, sen yeter ki Rahat uyu

Hamdolsun bizi öldükten sonra yeniden dirilten Allah’a, dönüş ancak onadır. Arkadaşlar bu sabah duasıdır her sabah okurum ve size de tavsiye ederim.

Dolunaylı gecelerde dışarı çıkma sevgilim , ay kıskançlıktan ikiye bölünmesin.

Ah be gönül, gözünden akan yaşları sileceğine, silmesine sebep olanları hayatından sil…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler Herşeyim..

Şimdi sen uyurken ben sensiz uyumak nasıl bir şeymiş onu öğreneceğim ve sen uyurken ben yine sensiz olacağım ama unutma be gülüm sen benden ayrı olsan da nefesimiz aynı, kapımız aynı zamanda atıyor Biricik sevgilim.

Umutlara ışık saçan, umutsuzluğun olmadığını anlatan. Ne sevgimle aynı büyüklüktesin, bilemedim sevgim mi büyük olan sevgilim mi? Yaraya merhem olan, sardıkça acıyı tattıran. Geceye gündüz olan, gündüzüme güneş olan. Saçının kokusuna bağımlı kaldığım. Ya sen bana gel yada dur ben alayım seni. Ya kaderime yazılı ol, ya da yazdığım hikayeme kahraman. Şimdilik seni görmek için uyuyorum. Pek sevmezdim aslında uykuyu, sen girene kadar rüyama. Şimdi bizim evin aşağısında ki sokağın başında bekliyor olacağım, hadi sen de yat, rüyalarda buluşalım.

Herkes iyi geceler diyor da, geceler sensizken gerçekten o kadar iyi mi bilmiyorum..!

Hadi gel bir şeylerimizi takas yapalım, mesela gülüşünden ver, ömrümden al..

O kimsenin dokunamadığı yerlere kadar ulaştı, kimsenin kırmadığı yerleri paramparça yaptı. Sonrasında bir özür dilerdi. Herşey düzelir sanardı. Aslında içimde yıkık bir şehir vardı. Nasıl gizleyebilirdim ki.?

Sevdiğinize sarılarak uyuyamıyorsunuz ama bir yastığı sevdiğiniz insan yerine koyuyorsunuz. Sarılıyorsunuz.

Gözlerim seni arar yıldızlar arasında. Neredesin sevdiceğim göremedim bu gece seni… İyi geceler…

Yalnızlığın dibine vurdum yine. Bugün dünün tekrarı, yarın da bugünün. Gün hala 24 saat, hafta hala 7 gün. Her gün güneş doğuyor ve her akşam batmaya yüz tutuyor. Gökyüzünde yıldızlar hala sönük benim için. Odamda yine yalnızım, yine kuru bir yalnızlık kokusu siniyor üstüme. Dünya adaletsiz, insanlar mide bulandırıyor ve kimseyle üçün beşin lafı edilemiyor. Neyse, iyi geceler.

Her zaman böyle olsun istedim. Beni çok seven bir kadın ve onu delice sevebileceğim bir aşk masalı. Seninle uyunulan gecelerin daha nicesine… İyi geceler.Ay doğdu pencereme, dolunayı seversin sen. Çık pencereye izle biraz. Ardından da yatağına gir ve beni düşün. Dolunaya gittiğimizi, dolunayda yürüdüğümüzü ve ay ışığı eşliğinde kırmızı şarap içtiğimizi. Bak gör hemen uykuya dalacaksın. İyi geceler sevgilim.

Bebeğim benim, can içim. Karanlık çökünce aslında mutlu oluyorum. Çünkü sabah yakın anlamına geliyor. Sabah yakınsa seni görmem de yakındır. Hemen sabah olsun da seni göreyim diye hemen yatıyorum. Hadi sen de geç yatağına uyu, uyu ki sabah gözlerini açtığında beni gör karşında. İyi geceler meleğim.

Resminle uyuyorum her gece. Tam karşıma koydum. Ben uyurken hep beni seyrediyorsun, ben de uykuya dalana dek yüzünün her karesini dolanıyorum. Benim zamanım doldu gözlerim kapanıyor, senin sıran başladı sevgilim, doya doya izle beni. İyi geceler.

Değil mi ki günü geceye, geceyi güne, seni bana kavuşturacak olan bir. Değil mi ki yaradan bizi birbirimize bağlamış, değil mi ki sabahlar sen varsın diye güneş açmış. Şimdi de sen yanımda değilsin diye akşam çökmüş, gün kararmış. Sabaha kadar seni çok özleyeceğim sevgilim. İyi geceler.

Gözlerimi seninle kapatmak istiyorum ben. Az kaldı biliyorum, bunlar son ayrı uyumalarımız sevgilim. Çok yakında aynı yastığa baş olacağız, aynı eve has olacağız. Seni seviyorum kadınım. İyi geceler…

Çöken karanlık korkutmuyor beni. Biliyorum ki gece sabaha teslim edecek kendini. Bende sana teslim ediyorum kendimi. Gün ışığıyla birlikte sana geleceğim sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.

Uykunda seni izlemek o kadar keyif verici ki… Göz kapaklarına yerleşesi geliyor insanın. Oturmak istiyor insan yüzüne hiç kalkmamak üzere. Bazen gülüyorsun uyurken, bazen de korkup sarılıyorsun büyük bir hınçla. Ben de sana sarılıp “Buradayım sevgilim.” diyorum. Tekrardan uykuya kaldığın yerden devam ediyorsun. J İyi geceler meleğim. Korkma ben buradayım.

Her yağmurda beni hatırla damla olur vururum şehre, her rüzgarda beni hatırla saçlarını okşayan, Gecemi aydınlatan sevgilim İyi geceler.

Ettiğim duamdasın. Gözlerimin nurundasın. Sana kıyamadığım için bugüne dek ağlayamadığımsın. Gecelerin hayali, gündüzlerin perisisin sen iyi geceler sevgilim.

Senin üstünü örterim her gece hayallerimde, sensiz geçen gecelerime içiyorum iyi geceler aşkım bu gece de senin şerefine.

Bir of çekiyorum dalgalar sahile vuruyor. Sahile vuran dalgaların sesini dinle senin adını söylüyor. Geceler hep karanlık sensiz seneler. İyi geceler sevdiğim iyi geceler.

Her gecemi güneş rengine boyayan altın saçlı sevgilim Bu gecemi de ay gibi sen doldurdun iyi geceler meleğim.

Gece yağan kar taneleri bana seni andırır. Her bir başka başka güzelliklerini hatırlatır. Şimdi yine kar yağıyor gecelere aklım kanatlanıp uçuyor senin hayaline.

Alma umudumu elimden. Geceleri yalnızlıklara, beni karanlıklara teslim etme. Bir ümit beslerim belki bir teselli. Bu karanlık gecenin sonu sana çıksın güneş yüzlü  sevgilim.

Kar taneleri kadar bembeyaz, tertemiz ruhun, öyle aydınlık ki; geceleri bile aydınlatır hayali masum yüzünün.

Aynı şehirde buluşmayan yollarımız dilerim rüyaların dünyasında buluşur. Aramızdaki bu insafsız mesafeler bilirim ki; ancak orada yorulur. İyi geceler uzaklarda bıraktığım sevgilim.

Adım atacak gücüm olmazdı sen olmasan. Sana kavuşmak umuduyla atarım adımlarımı bu sonusz ve sensiz gecede. iyi geceler sevgilim.

Karanlık gecenin yalnızlık kuyusuna düşersen, sana yolladığım aşk kanatlarına sarıl ve benim geceme gel sevgilim.

Şehre yağan kar tanelerinde senin saflığını temizliğini bulurum. Geceleri seni hayalinle konuşurum. İyi geceler meleğim.

Rengi bir türlü tutmayan sevgilimsin hayallerimi boyadığım. Sen teksin benimsin olsa da sensiz gecelerim.

Sildim sensiz geçen günleri seneleri, şimdi her geceyi senin gözlerine boyadım. Mutluyum, huzurluyum. Ben bu dünyaya her gece seninle doğdum.

Senin yarın bile olamazlar üstünü sildiklerim . Geceleri daha da acıtır yokluğun. Yepyeni başlangıçlara seninle başladım. İyi geceler sevgilim.

Bir gün daha bitti seninle yaşadığım. Şimdi uykulara sığınıyorum. Tek dileğim yarına da seninle başlayayım. İyi geceler.

İşte benim gecemi aydınlatan, düşlerimi renk renk boyayan sen. Tatlı dilin, güler yüzün en karanlık kış gecelerini bile ısıtır.

Ay ve yıldızlar sırdaşım benim. Biliyorum sana olan aşkımı bir kayan yıldız anlatır. İyi geceler sevgilim.

Uykusuz gecelerime insaf et, bir gülüşünü ihsan et ben de dalayım rüyalar alemine. En azından seni rüyalarda bulayım. Bir tatlı sözünle artık huzur bulayım.

Gerçek dünyada yetmiyor senin varlığın. Rüyalarıma gel ısınsın üşüyen bu zavallı aşığın.

Yıldızlara bakıyorum. Senin gözlerini görüyorum. Bulutlar kapatıyor gökyüzünü bazen o zaman çok sıkılıyorum. Yıldız gözlü sevgilim. İyi geceler dilerim.

Anlamı yok ne gecenin ne gündüzün. Geceleri sensiz soğuk gündüzleri bir çöl. Beni sensiz gecelerde karanlıklara boğdurma sevgilim.  Her karanlık gecenin sonunda bir sen doğarsın bilirim.

Gökyüzünden aldığım yıldızları kolye yapıp takayım beyaz gerdanına. Yıldızlar utansın senin beyaz, güzel boynunda. İyi geceler bebeğim. İyi geceler sana

Güneşle düşeyim ilk ben aklına. Gecelerle ısıtayım seni sana olan derin aşkımla. Gökyüzünü üstüne örteyim. Yıldızları saçlarına takayım. İyi geceler sevgilim.

Beni hayallerine tutsak eden kara gecelerin sonu elbet çıkacak seninle parlayan gün yüzüne. Tek umudum budur sürdüğüm bir merhem gibi dertlerime.

Geceleri rüyanda olsa bile şöyle bir köşeye iliştir beni. Söz ne bir şey söyler ne rahatsız ederim seni. Hayallerinin dünyasında bile olmak yeter bana. Rüyalarda buluşalım. Geceleri sevgimizle aydınlatalım.

Geceleri ettiğim dualar sabaha kadar seni korurlar. Gündüzleri hep yanındayım. Tanrım seni bütün kötülüklerden kollasın. İyi geceler sevgilim.

Renkli rüyalarına şaşırma sevgilim. Onları renk renk, emek emek boyayan benim.  Şimdi tutun gecenin kanatlarına, bırak seni uçursun benim hayal dünyama.

Seni rüyalarımda olsun göreyim diye dua ettiğim. Sana iyi geceler dilerim.

Gecelerin karanlığı ve sessizliği sevenlerin buluştuğu ve sadece onların seslerin duyulduğu bir dünyadır. Geceme uğrar bana iyi geceler öpücüğü verir misin sevgilim?

Kalbimin yalnızlığı ancak geceleri sona eriyor. Sen giriyorsun rüyalarıma, taht kuruyorsun oraya. İyi geceler diliyorum sevdiğim, iyi geceler sana.

Karanlık ve yalnız geçen gecelere inat bir yıldız gibi sürerim seni semaya. Aydınlatır hayalin karanlık gecelerimi. Ne yapalım ben de böyle avunurum. Sensiz geçen gecelere inat hayalinle uyurum.

Madem sen yoksun bu şehirde. Dolunaya bakar seni anarım. O yüzden her gece gökyüzüne bak sevgilim. Uzaklarda bir aşık senin adını söyler gökyüzüne bakarak her gece.

Telefonuma gelen bir tek mesaj beni mutlu ediyor o da senin iyi geceler dileyen mesajın oluyor.

Güzel kalbin üzülmesin. Her gece seni dualarında zikreden bir aşığın olduğunu bil güzel sevgilim.

Ne zaman yalnız hissetsen ve beni özlesen. Geceleri seni düşünen bir aşığın dünyanın bir ucunda yaşadığını bil sevgilim. İyi geceler.

Ben senin yokluğunun kararttığı gündüzleri değil, seninle aydınlattığım geceleri seviyorum. Hayalin hep baş ucumda. Sana her gece iyi geceler diliyorum.

Uzaklarda olsak da sevgilim, gecelerin hayaline sarıl. Kanatlarına tutun hayallerinin ve bırak onlar seni bana getirsin.

İçtiğim meyin ya da sigaranın kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın gecelerde savrulan yalnız bir aşığım kapını çalan.

Huzurlu bir gece, sen ve mehtap. Daha ne isterim bu dünyadan yanımda sen kadehimde şarap.

İyi geceler güzel sevgilim. Bil ki her gün ve her gece, ben senin hayalinle avunur, seni görebilmek umudunu tutunurum.

O güzel yüzün küstürmüş ayı, yıldızları. Bu gecede karanlık gökyüzü. Olsun senin ay yüzün doğar gecelerime, iyi geceler dilerim güzel yüzlü sevgilime.

Herkes bulutları bir şeylere benzetir. Ben doğanın her güzelliğini sana benzetir orada kendimi bulurum. Gece olunca bu şehirde seni ararım doğanın her bir zerresinde. İyi geceler sevgilim.

Gamzelerin aşıkların  düştüğü aşk kuyusudur. Gecenin karanlığında düştüm o kuyuya ve hiç çıkmak istemiyorum. Razıyım aşkının kuyusunda yaşamaya.

Düşüncelerime, hayallerime ve gecelerime ilham veren sevgilim. Sensiz gecelere rastlar şair olmaya giden yolum. Seninle doğdum ben, sadece seninle var oldum. İyi geceler ilham perim.

Yatağıma uzanırım. Gözlerimi beyaz tavanda gezdiririm. Orada sadece seni hayal eder, rüyalarınla avunurum. Kimse bilmez aşığın halini, onun hayalinin sevgiliyle dolu olduğunu.

Başını her gece koyduğun yastığı seninle paylaşmaktan başka bir gayesi yoktur bu umutsuz aşığın. İyi geceler sevgili meleğim.

Güzel rüyalarında güle oynaya gez benim için, sen uyurken tatlı rüyaların koynunda, bu garip uykusuzluk çeker gecenin ıssız soğuğunda.

Aklımda, fikrimde sensin. Ne olur sevgilim güzel bir söz söyle de şu karanlık geceyi senin gibi bir güzelle bitireyim.

Seni düşünmekten uykusuz kalıyorum. Ona değil de sevgilim, rüyamda seni göremiyorum ya ben ona yanıyorum.

 Gecenin ortasında oturmuşum, sen rüyalarda gezinirken ben aşk yorgunu olmuşum. İyi geceler meleğim dilerim gündüzleri buluşamadığımız yollar rüyalarda birleştirir bizi.

Seni o şehirde bırakmadım sevgilim. Seni yüreğimde getirdim bu kente. Her gece çıkarıp koyuyorum masaya hayalini. Meyler senin şerefine kalkıyor, şarkılar hep sana söyleniyor her gece bu şehirde. İyi geceler sevgilim. İyi geceler ve şerefine.

Gecelerin koyu sessizliğinde sadece sana söylediğim şarkılar gelir kulağına dikkatli dinlersen geceyi. Şu karanlık dünyamı aydınlatan bir ay gibi doğuyorsun. Gecelerimi aşkınla hep sen dolduruyorsun.

Sana olan sevgim ve özlemim ölçülebilseydi, karanlık geceleri kaplar, geceleri gündüze çevirirdi. İyi geceler bir tanem.

En azından rüyalarda bak yüzüme, geceler sırdaşım oldu derdimi sadece geceler biliyor. Bana hep umut veren sadece senin hayalin oluyor. İyi geceler sevdiğim.

Yalnızlığıma bir karabasan gibi çöken gecelerde senin tatlı hayaline sığındığımı sen hiç bilemeyeceksin. Seni ne çok sevdiğime sadece yıldızlar şahit sevgilim. İyi geceler.

Çayıma şeker niyetine kattığım, karanlık gecelerde hayaline sarıldığım, sevgilim, yârim, öbür yanım. İyi geceler sana.

Gözlerimin her daldığı yerde seni düşünüyorum. Geceler sarınca şehri, şu yalnızlıkta sana olan aşkımı bir tek yıldızlı geceye söylüyorum.

Yıldız kayarken hemen bir dilek tut sevgilim. O kayan yıldızda benim sana olan aşkım yazılı. Kim bilir belki gerçek olur hayaller. Acı benim yüreğimde hasretin dolaşır gecelerimde. İyi geceler sevgilim sen beni hiç özlemesen de.

Gözlerimin yakınında olmasan da, uzak diyarlardaki hayalini sevdiğim. Gecelerdir bizi buluşturan aynı sessizlikte içten içe söylenen hasret türkülerimsin.

Derin rüyalarda seninle olmak için erkenden yatıyorum ama nerede ben de o şan.  Gündüz başkaları ayırır bizi, gece uykusuzluk denen canavar.

Sadece seni görebilmek için rüyalarda geçsin isterdim ömrüm. Ne acı sadece rüyalarda kavuşuyoruz. Gündüzler düşman bana ve aşkımıza. Ama buna da sana olan aşkımla dayanıyorum. Umuttur beni yaşatan, gecelerdir aşkımızı çoğaltan sevgilim. İyi geceler dilerim.

Gece kuşları olduk sevgilim sadece geceleri uçan kuşların kanadında yolluyoruz sevda şiirlerini birbirimize.

En güzel aşk şiirlerini geceleri yazdım senin için. Sensizlik beni saran ilhamımdır. Bu aşk şiirleri hep yokluğuna yazılan aşk ağıtlarıdır. İyi geceler sevgilim.

Gece karanlık sokaklarda sarhoş yürüyorum. Bir ay birde yıldızlar anlıyor derdimi biliyorum. Gül yüzlüm sana iyi geceler diliyorum.

Buğulu camlara, sahildeki kumlara adını yazıyorum. Gecenin koyusuna sakladım adını sadece sırdaşım yıldızlara fısıldıyorum. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi geceler diliyorum.

Seni öyle seviyorum ki; geceleri kâbus görürsen diye korkuyor, hep senin için dua ediyorum. Tatlı rüyalar bir tanem.

İyi geceler dilediğim meleğim, bu hayatta bir tek sen ol  yeter. Ne bileğimi bükebilir düşmanlar, ne de uykularımı kaçırabilir karabasanlar.

Geceler de düşmanlarda çat diye çatlasın. Gül dudaklım beni seviyor ya dünya yansa umurumda değil. İyi geceler aşkım.

Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.

Geceler yine giymiş kara matem giysisini. Geceler ve ben yokluğuna yas tutarız. Uzaklarda olsam da bil ki;  her zaman aklımdasın sevgilim. Sana en güzel günler ve geceler dilerim.

Beni gecenin kara gözlerinde ara sevgilim. Çünkü gökyüzüne her gece seni anarak, yaşlı gözlerle bakan bir deli aşık benim sevgilim.

Hüzünlerde umutlarda yatar gecenin koynunda. Bana iyi geceler dilediğin zaman umutlarla doluyor kara gecelerim.

Geceler pusu kuruyor  bana, Hasretliği hatırlatır gibi bekliyor karanlık odamda. Yine de dayanıyorum. Bu hasretin biteceği günler gelecek bilirim. İyi geceler sevgilim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: