Anneye Günaydın Mesajları ve Sözleri

  • 05 Mayıs 2018
  • 323 kez görüntülendi.
Anneye Günaydın Mesajları ve Sözleri

Anneye Günaydın Mesajları

 

 

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Günaydın Annem

Annem uyandım uykudan seni arar gözlerim Günaydın Anneciğim Benim bir tanecik Annem.

Hayırlı sabahlar dilerim benim prensesim canım annem. Hayırlı ve bereketli bir gün seninle olsun. Yüzündeki gülücükler huzura vesile olsun.

Gözlerin kadar parlak saçların kadar ışıl ışıl olan güzel bir sabaha günaydın annem. Sen yanımda olunca sabahlar .ok güzel ve pırıl pırıl annem.

Her ne kadarda senin kadar güzel olmasa da güzel bir sabaha uyandık annem. Seninle doğan her gün çok güzel, seninle aydınlanan gün çok parlak. Günaydın annem.

Hayırlı sabahlar dilerim benim güzel ve tatlı annem. Her sabah olduğu gibi bu sabahta seninle yeni güne merhaba demek çok güzel ve hayatın en güzel duyguları…

Beni usul usul tatlı tatlı yeni güne uyandırdın annem. Sen olmasan ben nasıl böyle güzel bir güne güzel şekilde merhaba derim. Annem Günaydın. Hep yanımda ol.

Tatlı sesinle beni bu sabahta mest ettin annem. günaydın canımın içi. Günaydın benim Kraliçem. Sen her şeyin en iyisine layıksın. Sen çok özelsin.

Günaydın sözü bile senin yanında çok sönük kalıyorum annem. Senin ışıl ışıl pırıl pırıl bakışların güneşin ışığını bile bastırıyor annem.

Ellerin kadar pamuk olan yumuşacık bir sabah…günaydın benim canım annem. günaydın canımın cananı. Günaydın benim tatlı annem.

Annelerin en güzeli beni sabahların en güzeline uyandırdın. günaydın güzel annem. günaydın tatlı annem.

Annem günaydın senin gibi çok asil bir güne günaydın. Bu gün senin en güzel günün annem. İyi ki varsın İyi ki doğdun. Günaydın yeni bir hayata annem. Seni çok seviyorum.

Her günüm seninle güzel annem Günaydın benim tatlı meleğim. günaydın benim canımdan öte sevdiğim.

Hayatımın en güzel kadını annem. Günaydın yeni bir gün bizi bekliyor. Bu günde seni çok seviyorum annem.

Hayırlı sabahlar dilerim benim prensesim canım annem. Hayırlı ve bereketli bir gün seninle olsun. Yüzündeki gülücükler huzura vesile olsun.

Bereketler ve hayırlar annem senin üzerine olsun. Gönlünden geçen duaların kabul olsun.

Günaydın annem. Ben seni çok seviyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: